#1 2007-11-21 14:14:03

gobin

Administrator

6201586
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-11-20
Posty: 17
Punktów :   

Odkryj nowe sekrety!

Na oficjalnej stronie gry pojawiła się kolejna już, piątkowa zapowiedź nadchodzącej aktualizacji. Oto jej treść:

    Tegoroczna świąteczna aktualizacja staje się coraz bardziej tajemnicza. Poszukiwacze przygód gotowi na wyzwania powinni porozmawiać z mieszkańcami tibijskich miast, albowiem niektórzy z nich będą mieć dla nich całkiem nowe zadania do wykonania. Nie bądź nieśmiały tylko dlatego, że wciąż jesteś niedoświadczony - praca znajdzie się dla każdego. Jeśli zaś jesteś dość wyszkolony, możesz być nawet w stanie odnaleźć ukryte zadania.

    Ponadto, spodziewa się, iż w czasie świątecznej aktualizacji przybędzie kupiec. Jako, że jest on nowy w świecie Tibii, będzie podróżował w celu poznania tutejszych miejsc i dostępnych tam towarów. Poszukuje on interesujących dóbr, tak więc może zechcieć kupić część twojego złomu, jeśli tylko uda Ci się pozyskać jego zaufanie.

    Czy marzyłeś kiedyś o tym, aby zostać agentem jak James Bond i rozwiązywać sekretne misje? Niewątpliwie powinieneś więc dołączyć do Tibijskich Tajnych Służb. Jednakże wybierz mądrze oddział w którym chcesz pracować, gdyż decyzja ta jest nieodwracalna! Jesteś raczej zabawną i rozgarniętą osobą, która lubi płatać figle i żartować? W takim wypadku gildia głupców powita Cię z otwartymi ramionami i na pewno będą mieli dla Ciebie jakieś dowcipne zadania. Co więcej, krążą plotki, o tajemniczych, nomadzkich kryjówkach gdzieś na Daramańskiej pustyni.
http://images29.fotosik.pl/116/0a2b3f22d7e30a77.jpg

    Dodatkowo, poza nowymi zadaniami, dodaliśmy garść zabawnych sezonowych festiwali. Poza dobrze znanymi świętami takimi jak Nowy Rok albo Walentynki, będą tu również tak zaskakujące wydarzenia jak miesiąc kwiatów albo dni maskarady aby uczynić Twoje tibijskie życie bardziej atrakcyjnym.

Pamiętajcie - już za tydzień kolejna zapowiedź. Nie zapomnijcie nas odwiedzić!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
tatuaż motyl na nadgarstku co oznacza komendy cs przydatne ustawa o dozorze elektronicznym 2013 stawy u roberta kleczew przyklady liryki