#1 2007-11-28 16:12:38

gobin

Administrator

6201586
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-11-20
Posty: 17
Punktów :   

Nowe outfity!

CipSoft właśnie uchylił kolejny rąbek informacji o Zimowym Update 2007, jak podają na swojej stronie:

Także na tegoroczny Świąteczny Update, projektanci strojów Tibijskich zasiedli razem, aby zaprojektować parę nowych fantastycznych outfitów dla graczy posiadających Premium Account, którzy są gotowi przejść długą drogę wyzywających i podchwytliwych zadań.
W jednej z naszych ostatnich informacji o update dowiedzieliście się, że bardzo śmieszne i zabawne postacie będą mogli przystać do gildii błaznów. Jakkolwiek prawdziwy żartowniś nigdy nie opuści swojego domu bez nowego stroju błazna. Gracze, którzy dowiodą swoich nad przeciętnych talentów w robieniu psikusów wejdą w skład gildii błaznów i mogą też dostać pozwolenie na noszenie dodatkowych ozdób do swojego "wyczesanego" stroju

http://images26.fotosik.pl/118/679c3d0e3531a035.jpg

Co więcej, zarówno Bratherhood of Bones(Bractwo Kości) i Nightmare Knights(Rycerze Koszmaru) poprosili projektantów aby stworzyli stroje, które wyraźnie identyfikują postać jako członka ich zakonu. Jakkolwiek tylko najwyżsi rangą w tych bractwach będą godni noszenia specjalnego ubioru. Tylko ci, którzy noszą tytuł Dread Lorda(Straszliwego Lorda) lub Lorda Protectora(Lorda Obrońcy) będą w stanie wejść do nowo odkrytego pomieszczenia, gdzie będą w stanie zmienić drogocenny klejnot w zwój magicznego stroju. W sumie są 3 zwoje, po jednym na każde odznaczenie w zakonie. Postacie mogą użyć zwoju tylko, jeśli mają przynajmniej określoną rangę(lub wyższą), jednocześnie zwoje wyższych poziomów będą mogły być użyte, tylko jeśli zwoje niższych poziomów już zostały użyte. Nie przegap szansy na pokazanie się jako członek szanowanego zakonu!

http://images30.fotosik.pl/118/4a142e2cdae7c9f4.jpg

Pamiętaj, iż jest potrzebna tylko jedna postać z najwyższą rangą aby otrzymać zwój podstawowego stroju dla każdego, kto dołączył do tego samego bractwa. Dlatego gildie lub grupy znajomych powinny wesprzeć jednego z członków w zdobywaniu najwyższej rangi, aby mógł uzyskać podstawowy strój dla wszystkich o wiele szybciej.

http://images28.fotosik.pl/118/a56a4a8c640f93f7.jpg

Przygotuj się na fantastyczne nowe stroje już teraz i kup Premium Account lub wygraj go w konkursie SMS, a może będziesz jednym z pierwszych, dumnie chodzący w nowym stroju!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
komendy cs przydatne słowa elfickie przyklady liryki cmdteame wierszki. miloše